Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Перепідготовка та підвищення кваліфікації
Курси для працівників режимно-секретних органів
Спеціальності та напрями підготовки

Курси для працівників режимно-секретних органів

Національна академія СБУ – єдиний заклад вищої освіти в Україні, який отримав ліцензію МОН України на проведення курсів підвищення кваліфікації для фахівців режимно-секретних підрозділів за напрямом підготовки «Організація захисту інформації з обмеженим доступом»  (галузь знань 1601 «Військові науки, національна безпека, безпека державного кордону»).


Вони призначені для працівників державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій України, що провадять діяльність, пов’язану з державною таємницею.

Курси тривають не більше двох тижнів на базі Академії. Навчальна програма складається зі 108 академічних годин (72 – аудиторні, 36 – для самостійного опрацювання матеріалу та виконання індивідуального завдання) з відривом від роботи.

Можливе формування відомчих груп чисельністю 15–30 осіб.

Слухачам видаються свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації.

Для зарахування на курси необхідно подати в довільній формі заявку на навчання, підписану керівником установи (організації).

Заявки надсилаються за адресою: вул. М. Максимовича, 22, м. Київ, 03066, Національна академія СБ України.

Телефон для довідок: +38 (044) 241 11 21

Також із 2003 року за співпраці Україна-НАТО в Академії СБУ щорічно проводиться семінар підвищення кваліфікації працівників державних органів, підприємств, установ і організацій України, які працюють з інформацією НАТО з обмеженим доступом.