Фотогалерея
Відеогалерея

Співробітники Академії СБУ продовжують здобувати спортивні перемоги

15:57, 25 лютого 2023

З 23 до 26 лютого у Єгипті відбувся рейтинговий турнір з вільної боротьби «Ібрагім Мустафа». Серед учасників змагань були й співробітники нашого закладу Юлія Ткач та Ігор Никифорук.

Так, українська борчиня та чемпіонка світу з вільної боротьби 2014 року Юлія Ткач стала переможницею у ваговій категорії до 59 кг, поборовши діючу чемпіонку світу та Європи із Молдови Анастасію Нічіту.

А наш борець вільного стилю, бронзовий призер чемпіонату Європи Ігор Никифорук виборов на цих змаганнях «бронзу» у ваговій категорії до 70 кг.

Медалі наших спортсменів стали вагомим внеском у загальнокомандний результат: українська жіноча збірна здобула перше місце, чоловіча збірна піднялась на другу сходинку п’єдесталу.

Вітаємо та пишаємось нашими переможцями!