Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

"Черпаю натхнення зі злості до клятої русні та любові до України" - акторка Олеся Жураківська зустрілась із колективом Академії СБУ

17:17, 21 червня 2022

Колектив Академії СБУ зустрівся з акторами телесеріалу «Мама» – заслуженою артисткою України Олесею Жураківською, Костянтином та Наталією Корецькими.

«Коли ми знімали цей проєкт, ми навіть не могли подумати наскільки актуальним і болючим він стане для українців», – зізналась пані Олеся.

Серіал «Мама» розповідає історію жінки, син якої пішов добровольцем на фронт, а потім потрапив у полон бойовиків. Кадри цього телепроєкту сповнені материнським болем, гнівом та розпаччю. На жаль, для багатьох українських жінок події цього серіалу стали реаліями сьогодення.

На зустрічі курсанти та співробітники також дізналися про найскладніші моменти зйомок серіалу, закулісся знімального процесу та акторську діяльність в цілому. «Я черпаю натхнення зі злості до клятої русні та любові до України», – зазначила акторка, відповідаючи на запитання курсантів.  

Наостанок Олеся Жураківська наголосила, що акторські навики важливі і в роботі співробітників СБУ, які захищають нашу державу. Вона побажала майбутнім офіцерам української спецслужби сил у боротьбі проти «покидьків», які знаходяться як ззовні, так і всередині нашої країни.