Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

СКОРБИМО: співробітник Академії СБУ загинув під Сєвєродонецьком

10:37, 16 червня 2022

10 червня 2022 року під час бойових дій загинув співробітник Національної академії СБУ ЗАХАРЧЕНКО Олександр Віталійович. Він віддав життя, прикриваючи своїх побратимів під Сєвєродонецьком.

Олександр народився 20 лютого 1968 року у місті Київ. Він був високоосвіченою та працелюбною людиною. Так, у 1987 році чоловік закінчив Київський електромеханічний технікум залізничного транспорту ім. М. Островського за спеціальністю: «Автоматика і телемеханіка на залізничному транспорті», у 2005 році став випускником Вищого навчального закладу «Київський економічний інститут менеджменту» за спеціальністю «Економіка і підприємство», у 2007 році – Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за спеціальністю «Маркетинг».

До початку військової служби Олександр працював в автомобільній сфері, а згодом – слюсарем-електриком. Однак після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України Олександр не зміг залишитися осторонь і відправився добровольцем на фронт. 

21 березня його як військовослужбовця запасу призначили водієм першого гранатометного відділення гранатометного взводу. На жаль, війна забирає кращих…

Чоловік приділяв значну увагу своєму розвитку й завжди із неабиякою цікавістю слідкував за подіями, що відбуваються в Україні та світі. За словами дружини, Олександр був чуйним, уважним і турботливим чоловіком. У нього залишились дружина та донька. 

Олександр Захарченко завжди житиме в серцях його рідних, близьких, а також колег з Академії.

Світла пам’ять нашому Герою!..