Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

Співробітниця Академії СБУ Любов Басова стала володаркою Кубка світу з велотреку

20:36, 30 січня 2020

Любов Басова – одна із найбільш титулованих українських велосипедисток. Срібна призерка ЧС-2008, неодноразова чемпіонка та призерка ЧЄ продовжує радувати співвітчизників своїми досягненнями та прославляти український спорт на увесь світ.

1705 очок на етапах Кубка світу принесли українській велосипедистці Любов Басовій титул володарки світових змагань з велотреку в дисципліні кейрін.

Незважаючи на те, що Любов пропустила один із етапів, від найближчої суперниці з Південної Кореї її відділили 80 очок. Найуспішнішим виступом українки став етап у Гонконзі, де вона здобула золоту медаль.

Вітаємо нашу спортсменку із визначною перемогою! Бажаємо сил і натхнення на нові здобутки!