БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України
slider851slider849slider850slider848slider847slider846slider845slider844slider843

Абітурієнтам – 2020 (відеоінструкція)

До 1 лютого триває прийом заяв від кандидатів на навчання в Національній академії СБУ. У відео покрокова оглядова інструкція, як стати курсантом НА СБУ.

Абітурієнтам – 2020: Академія СБУ розпочинає набір курсантів та запрошує на навчання

Абітурієнти, які вирішили навчатися в Національній академії СБУ в статусі курсанта, мають звернутися із заявою до підрозділів чи органів СБУ за місцем реєстрації або фактичного проживання (навчання) до 1 лютого 2020 року.

Співробітниця Академії Ольга Харлан виборола перемогу на етапі Кубка світу, здолавши у фіналі росіянку

За останні два місяці це вже друга «золота» нагорода Ольги. До цього українка святкувала перемогу на етапі Кубка світу в Солт-Лейк-Сіті, США.

З Новим Роком-2020 та Різдвом Христовим

Святкові концерти, новорічна ялинка, солодкі подарунки та конкурси – у Національній академії СБУ влаштували свято для вихованців закладу та дітей співробітників.

Вихованці Академії СБУ кружляли у вальсі «Чарівної віденської казки»

Напередодні Різдва Христового за Григоріанським календарем представники Національної академії Служби безпеки України взяли участь у танцювальному вечорі «Чарівна віденська казка» у колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Казковими фокусами, розвагами й подарунками привітали дітей зі святом Миколая

Курсанти й слухачі Національної академії Служби безпеки України влаштували в школі-інтернаті №9 для дітей зі зниженим слухом святкування Дня Святого Миколая.

Академія СБУ виборола бронзовий кубок «Динаміади-2019»

Другий рік поспіль співробітники та вихованці Національної академії СБУ здобувають третє місце на чемпіонаті КМО ФСТ «Динамо» України за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019».

Кращих знавців права визначили на брейн-ринзі в Академії СБУ

До Всеукраїнського тижня права найкмітливіші курсанти і студенти Національної академії Служби безпеки України зійшлися в інтелектуальному змаганні – правовому брейн-ринзі.

Пам’ятаємо: чотири роки від загибелі спецпризначенця ЦСО «А» Андрія Кузьменка

У Національній академії СБУ вшанували пам'ять загиблого Героя – полковника СБУ Андрія Кузьменка, який сімнадцять років віддав служінню Українському народові. 10 грудня 2015 року у Києві під час спецоперації із затримання озброєної диверсійної групи, закриваючи собою бойових товаришів, Андрій загинув.
Працівникам режимно-секретних органів
Національна академія СБУ регулярно проводить набір на платні курси підвищення кваліфікації фахівців режимно-секретних органів державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій України, що провадять діяльність пов'язану з державною таємницею.
Мовна сертифікація співробітників СБУ: методика проведення та корисні рекомендації до самопідготовки
Порядок, методика проведення мовної сертифікації, критерії оцінювання та рекомендації до самопідготовки – все це детально роз’яснено у Програмі проведення мовної сертифікації співробітників Служби безпеки України. 

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua