БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider512slider511slider510slider509slider508slider507slider506slider505slider504slider503

У Чернівцях колектив Академії СБУ присвятив благодійний захід пам’яті капітана Олександра Петрищука

У Чернівцях колектив Національної академії Служби безпеки України презентував виставу-реквієм «Війна без строку...» та виставку картин «Невидима варта», присвячені пам’яті капітана СБУ Олександра Петрищука та всім загиблим під час АТО співробітникам української спецслужби.

Вистава-реквієм Академії СБУ відзначена на «Київській театральній весні» як краще сценічне втілення патріотичної теми

У Центрі художньої та технічної творчості «Печерськ» відбулося нагородження переможців ХІІ Київського міського фестивалю аматорських театральних колективів «Київська театральна весна – 2017».

Курсанти Академії СБУ під час пошукових робіт знайшли рештки 55 воїнів, загиблих під час Другої світової війни (відео)

Курсанти Національної академії Служби безпеки України продовжують роботу з увічнення пам’яті Героїв, які віддали життя за Батьківщину.

В Академії СБУ вперше відбулася олімпіада з української мови для абітурієнтів

У Національній академії СБУ вперше провели Всеукраїнську олімпіаду для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Співробітник Академії Богдан Бондаренко здобув друге місце на «Діамантовій лізі»

Після тривалої перерви та відновлення бронзовий призер ХХХІ Олімпійський ігор та співробітник Національної академії СБУ Богдан Бондаренко в норвезькому Осло виборов друге місце на 5 етапі міжнародного турніру «Діамантова ліга».

Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки НА СБУ запроваджує сучасні канали комунікації з абітурієнтами

З метою розширення можливостей комунікації з абітурієнтами, надання їм інформації про перебіг вступної кампанії, а також консультативної допомоги у соціальній мережі Facebook створено сторінку «Вступ до Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки НА СБ України».

На Житомирщині курсанти Академії знайшли рештки п’ятнадцяти загиблих захисників України часів Другої світової війни

На Житомирщині у селі Раковичі Радомишльського району курсанти Національної академії Служби безпеки України знайшли рештки п’ятнадцяти загиблих захисників України часів Другої світової війни.

Соціальний ролик до Дня захисту дітей

Курсанти Академії під час розкопок на Київщині знайшли рештки двох загиблих солдатів часів Другої світової війни

Національна академія СБУ продовжує плідно співпрацювати з Всеукраїнською громадською організацією «Закінчимо війну» та залучати молодь до пошукових робіт з відновлення історичної пам'яті. 

Співробітники Академії СБУ вибороли дві срібні медалі на Kyiv Euro Marathon-2017

До Дня Києва на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський» відбувся другий міжнародний Kyiv Euro Marathon, який зібрав більше 2500 бігунів із 15 країн світу.
Оголошуємо набір на військову підготовку за програмою офіцерів запасу
Національна академія СБУ оголошує прийом громадян для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу. Прийом документів кандидатів на навчання здійснюється до 1 червня 2017 року. 
До уваги вступників 2017 року!
На нашому сайті оприлюднено Правила прийому до Національної академії Служби безпеки України у 2017 році. Для абітурієнтів, які мають повну загальну середню освіту, та прагнуть стати співробітниками української спецслужби, Академія оголошує набір за державним замовленням на спеціальності.

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua