БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України
slider842slider841slider838slider840slider839slider837slider836slider834slider835slider833

На 81-му році пішов із життя перший ректор Національної академії СБУ Володимир Степанович Сідак (03.02.1938-05.12.2019)

5 грудня 2019 року пішов із життя Володимир Степанович Сідак – Людина-легенда, Людина-епоха, великий патріот України та Служби безпеки України, генерал-лейтенант у відставці, перший ректор Національної академії СБУ.

Співробітниця Академії СБУ Любов Басова виграла «срібло» Кубка світу з велотреку

На етапі Кубка світу з велотреку в Гонконзі представниця Національної академії Служби безпеки України Любов Басова посіла друге місце в дисципліні кейрін.

Вдруге поспіль фехтувальниця Ольга Харлан стає кращою в сезоні Кубку світу

Співробітниця Національної академії Служби безпеки України Ольга Харлан отримала нагороду переможниці загального заліку Кубку світу сезону 2018-2019 під час щорічного конгресу Міжнародної федерації фехтування в Лозанні.

Мовний вимір інформаційної безпеки: VIII Міжвузівська конференція в Академії СБУ

У Національній академії Служби безпеки України відбулася VIII Міжвузівська курсантська науково-практична конференція іноземними мовами «Сучасні механізми забезпечення інформаційної безпеки (зарубіжний досвід)».

Причина смерті – українець: курсанти НА СБУ на виставці пам'яті жертв Голодомору

Вихованці Національної академії Служби безпеки України відвідали виставку «Нас вбивали, бо ми українці» у Центрі історії органів державної безпеки та патріотичного виховання співробітників СБУ.

Пам'ять спецпризначенця Руслана Муляра вшанували у Тернополі

Представники Національної академії Служби безпеки України у Тернополі вшанували пам’ять загиблих співробітників СБУ, серед яких полковник Руслан Муляр. Він загинув у травні 2018 року під час проведення операції Об’єднаних сил.

У Тернополі освятили пам’ятник загиблому полковнику СБУ Руслану Муляру

Офіцери та курсанти Національної академії Служби безпеки України взяли участь в освяченні пам’ятника спецпризначенцю ЦСО «А» СБУ Руслану Муляру, який загинув у травні 2018 року, захищаючи Україну.

І пам’яті свіча не згасне: в Академії СБУ вшанували жертв Голодомору

Колектив Національної академії Служби безпеки України традиційно долучився до всеукраїнських жалобних заходів з нагоди 86-ої річниці Голодомору.

Події Революції Гідності: від молоді для молоді

У День Гідності та Свободи в Національній академії СБУ відбулися вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні та творча зустріч курсантів із молодими учасницями Революції Гідності – журналісткою Людмилою Тягнирядно та поетесою Златою-Зоряною Паламарчук.

Комунікація як зброя: експерти КМЄС поділилися з курсантами Академії СБУ досвідом у сфері стратегічних комунікацій

Екскерівник Департаменту комунікацій Служби державної безпеки Швеції Марк Вадац та старший радник з питань державної безпеки КМЄС в Україні Бо Реннер розповіли про мету, значення і силу комунікацій у секторі безпеки.
Працівникам режимно-секретних органів
Національна академія СБУ регулярно проводить набір на платні курси підвищення кваліфікації фахівців режимно-секретних органів державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій України, що провадять діяльність пов'язану з державною таємницею.
Мовна сертифікація співробітників СБУ: методика проведення та корисні рекомендації до самопідготовки
Порядок, методика проведення мовної сертифікації, критерії оцінювання та рекомендації до самопідготовки – все це детально роз’яснено у Програмі проведення мовної сертифікації співробітників Служби безпеки України. 

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua