БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider526slider525slider524slider523slider522slider517slider507slider519slider520slider515

У рамках ініціативи Голови СБУ в Києві відбувся перший круглий стіл, присвячений протидії російській інформаційній агресії

У Києві відбувся перший круглий стіл на тему «Удосконалення законодавства України з протидії гібридній агресії РФ в інформаційній сфері як умова забезпечення національної безпеки України».

В Академії СБУ презентували художньо-публіцистичний альманах «Сила слова, любові, патріотизму»

У Національній академії СБУ відбулася презентація художньо-публіцистичного альманаху «Сила слова, любові, патріотизму» та урочисте вручення перших примірників книги авторам.

Співробітниця Академії Ольга Харлан втретє стала чемпіонкою світу з фехтування

Українська спортсменка, лідер національної збірної з фехтування на шаблях та співробітниця Національної академії СБУ Ольга Харлан на чемпіонаті світу в Лейпцигу виборола «золото» в індивідуальній першості.

Співробітник Академії СБУ Андрій Проценко вперше за свою кар’єру виграв етап Діамантової ліги

Український легкоатлет Андрій Проценко вперше переміг на 9-му етапі Діамантової ліги у Марокко.

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Як знайти конкурсні пропозиції Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки Національної академії СБ України у кабінеті вступника?                          Читайте тут.

«Ви – сьогодення й майбутнє нашої спецслужби», - Голова СБУ вручив дипломи випускникам Академії

У Національній академії СБУ відбулося вручення дипломів молодим лейтенантам, які продовжать службу в оперативних підрозділах СБУ.

Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки НА СБУ запроваджує сучасні канали комунікації з абітурієнтами

З метою розширення можливостей комунікації з абітурієнтами, надання їм інформації про перебіг вступної кампанії, а також консультативної допомоги у соціальній мережі Facebook створено сторінку «Вступ до Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки НА СБ України».

Богдан Бондаренко завоював срібну нагороду на 7 этапі Діамантової Ліги в Парижі

Щорічно, починаючи з 2010 року в світі легкої атлетики проводяться найпрестижніші змагання серед кращих легкоатлетів світу, які мають назву «Діамантова Ліга» і складаються з 14 етапів.

Співробітники НА СБ України Георгій Зантарая та Дар’я Білодід призери найпрестижнішого міжнародного турнір світової серії Гран-Прі з дзюдо

В китайському Хух-Хото завершився черговий  турнір світової серії Гран-Прі з дзюдо. Це заключний старт світової серії перед головним офіційним турніром року – чемпіонатом світу, який відбудеться 28 серпня по 03 вересня в угорському Будапешті.

Колектив Академії СБУ вітає українців з Днем Конституції України

Автор та виконавець вірша - Наталка Ш., донька співробітника Національної академії СБУ; музика - Тимофія М., курсанта Національної академії СБУ.
Оголошуємо набір на військову підготовку за програмою офіцерів запасу
Національна академія СБУ оголошує прийом громадян для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу. Прийом документів кандидатів на навчання здійснюється до 1 червня 2017 року. 
До уваги вступників 2017 року!
На нашому сайті оприлюднено Правила прийому до Національної академії Служби безпеки України у 2017 році. Для абітурієнтів, які мають повну загальну середню освіту, та прагнуть стати співробітниками української спецслужби, Академія оголошує набір за державним замовленням на спеціальності.

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua