БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider760slider759slider758slider755slider757slider756slider754slider753slider752slider751

Учасниці АТО – представниці жіночого ветеранського руху – розповіли молоді Академії СБУ про жінок на війні

З перегляду документального фільму про жінок-учасниць бойових дій «Невидимий батальйон» розпочалася зустріч курсантів і курсанток Національної академії СБУ із героїнями нашого часу – стрілком Ляною Кромбет та парамедиком Катериною Приймак.

В Академії СБУ керівник Програми професійної підготовки Україна-НАТО провів лекцію з ґендерної рівності

У Національній академії Служби безпеки України керівник Програми професійної підготовки Україна-НАТО Ове Уруп-Медсен провів з курсантами лекцію про інтегрування ґендерних аспектів у діяльність сектору безпеки та оборони.

Пам’ятаємо: п’ята річниця початку АТО/ООС та п’яті роковини загибелі капітана Геннадія Біліченка (відео)

У п’яту річниці початку АТО та операції Об’єднаних сил в Національній академії СБУ вшанували пам'ять першого загиблого від рук проросійських терористів співробітника СБУ капітана Геннадія Біліченка та усіх захисників України, хто поліг на війні.

Молодь Національної академії СБУ здобула І та ІІ місця на Всеукраїнській студентській олімпіаді з арабської та перської мов

Представники Національної академії СБУ вибороли переможні місця на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Переклад» (арабська та перська мови), що традиційно проводиться у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Команда Академії СБУ – срібні призери курсантсько-студентського форуму «STUDIO ВЕСНА 2019»

Вихованці Національної академії Служби безпеки України здобули ІІ місце серед дев’яти вишів на V міжнародному курсантсько-студентському форумі, організованому Інститутом кримінально-виконавчої служби за підтримки Міністерства юстиції України та Пенітенціарної асоціації України.     

Співробітник Академії СБУ Олександр Хоцянівський виборов «бронзу» на чемпіонаті Європи з боротьби

Лідер збірної України з вільної боротьби, співробітник Національної академії СБУ Олександр Хоцянівський здобув почесне ІІІ місце на престижному європейському турнірі в Бухаресті (Румунія).

«З Батьківщиною в серці» – літературний альманах Академії СБУ, що єднає патріотів України

Презентація щорічного художньо-публіцистичного альманаху «З Батьківщиною в серці» відбулася в Національній академії СБУ напередодні п’ятої річниці початку повномасштабної неоголошеної війни на Сході України.

X ювілейна конференція «Комунікативні стратегії інформаційного суспільства: лінгвістика, право, інформаційна безпека» в Академії СБУ

Представники Верховної Ради України, органів сектору безпеки і оборони, науково-дослідних установ, експерти-практики, курсанти та студенти із 11 вишів країни завітали до Національної академії СБУ на традиційний квітневий форум з комунікативних стратегій.

«Донесення правди – наша спільна місія»: в Академії СБУ презентували «Білу книгу» російської пропаганди проти України

Заступник Міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін представив колективу вишу «Білу книгу спеціальних інформаційних операцій проти України 2014-2018» – хрестоматію російської пропаганди, спрямованої на підрив територіальної цілісності держави та її дискредитацію на міжнародній арені.

Х Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави»: нові виклики та стратегії протидії

Науковий форум, організований НА СБУ спільно з Науково-дослідним інститутом інформатики і права НАПрН України, Міністерством інформаційної політики України та Інститутом модернізації змісту освіти МОН України, об’єднав понад 250 представників органів сектору безпеки і оборони, провідних наукових установ та закладів вищої освіти.
Працівникам режимно-секретних органів
Національна академія СБУ регулярно проводить набір на платні курси підвищення кваліфікації фахівців режимно-секретних органів державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій України, що провадять діяльність пов'язану з державною таємницею.
Мовна сертифікація співробітників СБУ: методика проведення та корисні рекомендації до самопідготовки
Порядок, методика проведення мовної сертифікації, критерії оцінювання та рекомендації до самопідготовки – все це детально роз’яснено у Програмі проведення мовної сертифікації співробітників Служби безпеки України. 

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua