БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider672slider671slider670slider668slider669slider667slider652slider666slider665slider664

Національна академія СБУ продовжує активну підготовку до параду військ з нагоди 27-ї річниці Незалежності України (відео)

Уже вдруге поспіль офіцери та курсанти Національної академії Служби безпеки України братимуть участь у військовому параді до Дня Незалежності.

Співробітниця Академії СБУ Наталія Прищепа встановила унікальний рекорд з легкої атлетики

Спортсменка Наталія Прищепа увійшла в історію спорту, захистивши титул чемпіонки Європи на дистанції 800 метрів на змаганнях у Берліні (Німеччина)

Співробітники Академії підкорили нові спортивні вершини та встановили світовий рекорд

Співробітники НА СБУ Маркіян Івашко та Анастасія Павлова на Гран-прі Європи зі стрільби з лука встановили світовий рекорд у змішаних змаганнях, а Любов Басова виборола свою п’яту медаль на чемпіонатах Європи з велоспорту на треку.

Новий клас криміналістики в Академії – втілення останніх інновацій задля якісної підготовки оперативних співробітників СБУ

У Національній академії Служби безпеки України відбулося урочисте відкриття оновленого кабінету криміналістики за участі ректора Сергія Кудінова та заступника начальника Головного слідчого управління СБУ Віталія Маякова.

Продовжуємо вивчати європейський досвід діяльності спеціальних служб: приклад Франції

У рамках міжнародного співробітництва в Національній академії СБУ відбулася чергова зустріч курсантів та науково-педагогічного складу з представниками Консультативної місії Європейського Союзу з питань державної безпеки Морісом Гріпоном та Максимом Будаковим.

В Академії СБУ відбулося складання Військової присяги офіцерами запасу

Близько півсотні юнаків та дівчат завершили проходження військової підготовки в Національної академії Служби безпеки України та склали Військову присягу на вірність Українському народові.

«ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ВИБОРУ…»

Відеосюжет про Національну академію Служби безпеки України

Спортсмени Академії СБУ підтверджують свої чемпіонські титули із фехтування на шаблях та дзюдо

Українська шаблістка Ольга Харлан втретє перемогла на Кубку світу, а дзюдоїсти Дар’я Білодід та Георгій Зантарая відзначилися медальними виступами на престижному світовому Гран-Прі.

Вітаємо випускників-бакалаврів!

Студенти Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки НА СБУ отримали дипломи «бакалавра» за спеціальностями «Організація захисту інформації з обмеженим доступом» та «Управління інформаційною безпекою».

22 роки Конституції – оберегу української державності

У Національній академії Служби безпеки України відбулися заходи з нагоди визначного національного свята – Дня прийняття Конституції України.
Правила прийому до Національної академії СБУ (у запитаннях і відповідях)
У 2018 році Службою безпеки України оголошений прийом до Академії громадян України на навчання за спеціальностями (спеціалізаціями): “Державна безпека”, “Філологія”, «Менеджмент», «Право» та «Кібербезпека».
Мовна сертифікація співробітників СБУ: методика проведення та корисні рекомендації до самопідготовки
Порядок, методика проведення мовної сертифікації, критерії оцінювання та рекомендації до самопідготовки – все це детально роз’яснено у Програмі проведення мовної сертифікації співробітників Служби безпеки України. 

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua