БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

З Батьківщиною в серці: вийшла друком чергова збірка поезії та прози курсантів, студентів, співробітників Академії СБУ та рідних загиблих героїв

З Батьківщиною в серці: вийшла друком чергова збірка поезії та прози курсантів, студентів, співробітників Академії СБУ та рідних загиблих героїв

Щорічний художньо-публіцистичний альманах Національної академії СБУ «З Батьківщиною в серці» включає твори на найболісніші та найактуальніші теми сучасного українського суспільства: російсько-українська війна, мовне питання, патріотизм, особистісне й громадянське становлення, життєвий вибір.

 

До збірника увійшли твори здобувачів освіти, подані на однойменний відкритий літературний конкурс, працівників НА СБУ та членів їх родин, а також вірші рідних та друзів загиблих співробітників Служби безпеки. Цьогорічне видання також доповнене авторськими ілюстраціями курсантів Академії.
 

У зверненні до читачів ректор Андрій Черняк зазначив, що лише маючи почуття національної гідності та єдності, можна зберегти Україну та бути рівним серед рівних у міжнародній спільноті: «Кожен із нас тією чи іншою мірою ідентифікує себе з Україно. Завдання альманаху полягає в тому, щоб слова «Україна» та «патріотизм» осмислювалися не лише розумом, а й переживалися серцем».

 

Рецензент збірника – письменниця, лауреатка літературних премій та кавалер ордена Княгині Ольги Галина Тарасюк – високо оцінила майстерність та глибину авторів прозових та поетичних творів. Зокрема вірші матері позаштатного співробітника Служби безпеки України «Ендрю» Зої Галущенко вона називає новим етапом української літератури: «Такі вірші за столом не пишуть. Їх пишуть кров’ю чесного патріотичного серця нашого сучасника, який знає, скільки коштує свобода й незалежність».

 

Окремо в збірці є розділ «Я свою душу пустив у душу народу…». Тут зібрані твори курсантів, присвячені 150-річчю від дня народження славетного українського прозаїка, громадського діяча і політика Василя Стефаника.

06/04/2021 13:40
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua