БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Від 1986 до сьогодні й далі в майбутнє: курсанти Академії відвідали виставку «Чорнобиль. Подорож»

Від 1986 до сьогодні й далі в майбутнє: курсанти Академії відвідали виставку «Чорнобиль. Подорож»

Молодь Національної академії Служби безпеки України оглянула експозицію мультимедійної виставки «Чорнобиль. Подорож», яку відкрили до 35-річчя чорнобильської катастрофи.

 

Виставка складається з семи смислових блоків: «1986», «Катастрофа», «Атом», «Герої», «Люди», «Природа» та «Сьогодні, завтра», які занурюють у сутність трагедії, допомагають усвідомити її масштаби та вплив на долю України і світу.

 

«Місія Чорнобиля – стати територією відродження, екології, просвітництва і пам’яті», – відзначила радниця міністра захисту довкілля з питань розвитку зони відчуження Лала Тарапакіна.

 

За словами організаторів, мета виставки – деміфологізувати Чорнобиль, змінити сприйняття ситуації з позиції жертв техногенної катастрофи на шанс для людства отримати нові знання й досвід.

 

«Історії очевидців аварії та людей, долі яких нерозривно пов’язані з подіями 26 квітня 1986-го, світлини та відеоматеріали, роботи світових митців та VR-екскурсія створили неймовірний ефект присутності. Я залишилась під сильним враженням», – поділилася відгуком від експозиції курсантка ІІІ курсу.

 

  

  

10/06/2021 14:16
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua