БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ вперше вручили диплом доктора філософії

В Академії СБУ вперше вручили диплом доктора філософії

Аспірантка Національної академії Служби безпеки України Олена Горчанюк стала першою, хто здобув ступінь доктора філософії в закладі, та першою, хто досліджував тему гендерних правовідносин в СБУ.
 

Ректор Національної академії СБУ Андрій Черняк привітав науковицю з успішним завершенням підготовки за PhD-програмою та вручив диплом доктора філософії в галузі знань «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону» за спеціальністю «Державна безпека».
 

Олена Горчанюк захистила дисертаційне дослідження на тему: «Гендерні правовідносини в системі професійної взаємодії в СБ України» (науковий керівник – кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Юрій Рега).
 

За словами пані Олени, напрям наукових пошуків був обраний не випадково. Адже гендерні питання стають все більш актуальними в Україні та світі. Вони охоплюють різні сфери життя суспільства, а особливо військову. У Службі безпеки України це перша дисертація на тему гендерних правовідносин.
 

Новоспечений доктор філософії сподівається, що дослідження цієї теми будуть розширюватися й надалі та допомагатимуть СБУ інтегрувати гендерний компонент у службову діяльність співробітників сектору безпеки.

06/04/2021 12:22
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua