БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ відкрили стелу загиблому Герою Віталію Петренку

В Академії СБУ відкрили стелу загиблому Герою Віталію Петренку

Напередодні Дня Служби безпеки України в Академії відкрили пам’ятну стелу полковнику СБУ Віталію Петренку.

 

За 27 років служби офіцер пройшов шлях від слідчого до заступника начальника управління в органах СБУ на Київщині, на Закарпатті, у Полтавській і Рівненській областях.

 

Влітку 2014 року Віталій вперше поїхав в АТО, написавши рапорт з проханням відрядити його на схід. З кінця січня 2015 до загибелі у липні 2016 року полковник Петренко практично весь час перебував на Донбасі. Був одним із керівників зведених мобільних груп по боротьбі з незаконним переміщенням товарів через лінію розмежування. 

 

Віталій Петренко загинув 13 липня 2016 року, прямуючи на бойове завдання.

 

Через карантинні обмеження відкриття стели відбулося лише за участі керівництва Академії та дружини Героя Тетяни Петренко.

 

Ректор Андрій Черняк наголосив, що в Службі та Академії завжди будуть берегти пам'ять про полковника СБУ Віталія Петренка і його службовий шлях, достойний глибокої поваги і наслідування. «Коли керівник такого рівня ініціативно їде на передову, то це і є справжній приклад офіцерської честі, мужності, військової доблесті. І саме таким принципам та цінностям навчаються наші курсанти і молоді офіцери. Полковник Петренко віддав державі найдорожче – життя», – зазначив очільник Академії.

 

Учасники заходу також поклали квіти до пам’ятника захисникам України, де викарбувані імена загиблих співробітників СБУ.

 

Нагадаємо, у жовтні 2020 року курсу слухачів, які проходили перепідготовку в Академії, було присвоєно ім’я полковника СБУ Віталія Петренка.

 

  

25/03/2021 16:05
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua