БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітники Академії СБУ разом із представниками КМЄС провели тренінги із доброчесності у Львові

Співробітники Академії СБУ разом із представниками КМЄС  провели тренінги із доброчесності у Львові

З 16 квітня Консультативна місія Європейського Союзу та Служба безпеки України розпочали загальнонаціональну програму тренінгів для представників регіональних управлінь СБУ на тему доброчесності (integrity) в діяльності української спецслужби.

 

Спікерами першого семінару, який відбувся у Львові, стали міжнародні експерти КМЄС та фахівці Національної академії Служби безпеки України. Загалом, до березня 2019 року планується проведення тренінгів із доброчесності для 200 співробітників регіональних управлінь СБУ у семи регіонах України. 

 

Програма навчань фокусується на механізмах, що застосовуються спецслужбами в країнах ЄС для запобігання та боротьби з корупцією у відомствах та іншими проявами неетичної поведінки. Особливу увагу представники Академії СБУ зосередили на існуючих законодавчих вимогах щодо контролю та нагляду за діяльністю СБУ, в тому числі і з боку громадських організацій, а також на морально-етичних особливостях доброчесності у питаннях боротьби з корупцією, фінансовому плануванні та контролю за сектором безпеки тощо.

 

Організатори заходу зазначили, що головною метою є звернення уваги співробітників практичних підрозділів СБУ на формування нетерпимості до дій, які можуть бути оцінені суспільством, як такі, що не є моральними і не відповідають розумінню самого терміну «доброчесність».

 

Тренінг із доброчесності став логічним продовженням попереднього циклу семінарів щодо дотримання прав людини при проведенні розслідувань співробітниками Служби, до проведення яких також запрошувалися представники науково-педагогічного складу НА СБУ. Наразі курс з дотримання прав людини входить до навчальної програми Академії СБУ.

 

20/04/2018 15:51
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua