БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Робоча зустріч керівництва Академії з членом Наглядової ради НА СБУ Оксаною Білозір

Робоча зустріч керівництва Академії з членом  Наглядової ради НА СБУ Оксаною Білозір

Ректор Національної академії СБУ Андрій Черняк обговорив з членом Наглядової ради Оксаною Білозір подальший розвиток освітнього закладу.

 

Керівник Академії розповів про найближчі плани щодо вдосконалення освітньої і наукової діяльності Академії. Зокрема, вони стосуються змін в організаційній структурі закладу, відкриття нових спеціальностей, покращення умов навчання та матеріально-технічної бази.

 

Оксана Білозір зауважила, що підтримує ідеї та ініціативи колективу, які дадуть поштовх для нових досягнень. Також вона наголосила, що варто посилити співпрацю із провідними ЗВО України, стати своєрідним комунікаційним простором для закладів сектору безпеки і оборони, де будуть обговорюватись актуальні питання національної безпеки.

 

Під час зустрічі було обговорено можливість започаткування навчального курсу для психологів СБУ з питань реабілітації учасників АТО/ООС. 

 

Андрій Черняк подякував гості за конструктивні пропозиції та, користуючись нагодою, привітав її з прийдешнім Міжнародним жіночим днем.

 

Довідково: народна артистка України, громадський і політичний діяч Оксана Білозір є членом Наглядової ради Національної академії СБУ з 2017 року.

 

  

05/03/2021 10:13
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua