БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Ректор Академії СБУ взяв участь у слуханнях Комітету з питань освіти, науки та інновацій щодо акредитацій освітніх програм

Ректор Академії СБУ взяв участь у слуханнях Комітету з питань освіти, науки та інновацій щодо акредитацій освітніх програм

11 березня 2021 року в Комітеті з питань освіти, науки та інновацій відбулись слухання на тему: «Рік акредитації освітніх програм за новою процедурою: підсумки, проблеми, перспективи».

 

Учасниками обговорення стали народні депутати України – члени Комітету, представники Міністерства освіти і науки України, Національного агентства забезпечення якості вищої освіти, закладів вищої освіти, Української асоціації студентського самоврядування, національні експерти з реформування вищої освіти та інші.

 

На слуханнях розглянули актуальні проблеми функціонування та розвитку системи забезпечення якості вищої освіти в Україні. Основна увага була приділена акредитації освітніх програм: визначення сильних і слабких сторін, проблемним питанням, з якими зіштовхувались ЗВО, шляхам вдосконалення процедури.

 

Голова Комітету Сергій Бабак, голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Гришина та ректор Національної академії СБУ Андрій Черняк обговорили окремі аспекти проведення акредитації освітніх програм в ЗВО зі специфічними умовами навчання. Також парламентарями вказано на важливості функціонування Національної академії СБУ як профільної фахової освітньої установи, що забезпечує ґрунтовну підготовку фахівців для потреб Служби.

12/03/2021 09:58
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua