БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Рідна мова - основа життя: молодь Академії читає вірші про мову (відео)

Рідна мова - основа життя: молодь Академії читає вірші про мову (відео)

До Дня української писемності та мови курсанти та студенти Національної академії Служби безпеки України записали відеопоезію.

Перебуваючи на дистанційному навчанні, молодь організувала поетичний калейдоскоп. Хлопці й дівчата декламували вірші Володимира Сосюри, Ліни Костенко, Миколи Лотоцького, Ольги Атаманчук, Дмитра Білоуса та інших відомих авторів. Кожна поезія присвячена рідній мові - її величі, красі, силі, винятковій ролі в існуванні та самоідентифікації нації.

 

Також з нагоди Дня української писемності та мови в НА СБУ стартують академічні тури XI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та XXI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Ці заходи об’єднують мільйони школярів, учнів закладів профтехосвіти, студентів, ліцеїстів і курсантів військових вишів, а також представників українських діаспор. Цьогоріч за рекомендаціями Міністерства охорони здоров'я проведення усіх етапів, окрім підсумкового, відбуватиметься в дистанційному форматі.

 

 

09/11/2020 14:28
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua