БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Перший Голова Служби безпеки України Євген Марчук завітав до Академії СБУ

Перший Голова Служби безпеки України Євген Марчук  завітав до Академії СБУ

Перший Голова Служби безпеки України Євген Марчук та ректор Національної академії СБУ Андрій Черняк обговорили майбутню реформу СБУ та шляхи вдосконалення підготовки фахівців для потреб відомства.

 

Колишній прем’єр-міністр, міністр оборони та секретар РНБО України Євген Марчук поділився з керівником закладу своїм баченням розвитку Академії, у створенні якої очільник української спецслужби безпосередньо брав участь у 1992 році.  

 

Як вплине реформа Служби безпеки на Академію, як адаптована програма підготовки фахівців під нові зовнішні та внутрішні виклики національній безпеці і які головні пріоритети в осучасненні умов навчання – ці та інші питання були детально обговорені під час робочої зустрічі.

 

Євген Марчук акцентував увагу на необхідності підготовки спеціалістів, які будуть готові до роботи після реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

 

Також було порушено питання готовності трансформації Академії до сучасних безпекових вимог в контексті імплементації стандартів НАТО та ЄС.

 

Ректор Андрій Черняк подякував почесному гостю за підтримку і вболівання за майбутнє Академії, а також за цінні поради та ідеї для зростання. 

 

 

25/02/2021 17:02
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua