БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Пам’ятаємо: треті роковини загибелі спецпризначенців ЦСО «А» — Руслана Муляра та Юрія Журавльова

Пам’ятаємо: треті роковини загибелі спецпризначенців ЦСО «А» — Руслана Муляра та Юрія Журавльова

Співробітники й курсанти Національної академії Служби безпеки України вшанували пам’ять полковника Руслана Муляра та прапорщика Юрія Журавльова.

 

Бойові офіцери Служби безпеки загинули 26 травня 2018 року на Луганщині внаслідок ворожого обстрілу російських окупаційних військ. За плечима кожного з них чотири роки війни. Руслан Муляр віддав Службі 17 років життя. Юрій Журавльов до початку російської агресії був цивільним. А у 2014 році долучився до СБУ, на його рахунку — 19 ротацій на сході України.

 

У цей день курсанти Академії разом із дружиною Юрія Журавльова віддали шану мужнім захисникам у Залі Пам’яті на території Міністерства оборони України. Дзвін Пам’яті пролунав 4 рази, вшановуючи полеглих українських воїнів, серед яких двоє – співробітники СБУ.

 

    

 

 В Інституті контррозвідувальної діяльності НА СБУ на курсі імені Руслана Муляра згадали життєвий і військових шлях Героїв та поклали квіти до пам’ятної стели. У каплиці Архистратига Михаїла на території закладу відбулася поминальна панахида.

 

Вічна пам’ять тим, хто загинув за вільну, мирну і незалежну Україну!

 

    

26/05/2021 12:56
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua