БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Національна Академія СБУ та Київська школа економіки розвиватимуть спільні безпекові проєкти

Національна Академія СБУ та Київська школа економіки розвиватимуть спільні безпекові проєкти

В Національній академії СБ України відбулася перша робоча зустріч ректора Андрія Черняка з Віцепрезиденткою Київської школи економіки (KSE) і співголовою Львівського безпекового форуму Оксаною Сироїд.

 

Київська школа економіки – одна з найкращих шкіл Центральної та Східної Європи, яка готує майбутніх економістів світового рівня.

 

Андрій Черняк та Оксана Сироїд обговорили можливості майбутньої співпраці у сфері економічної освіти та патріотичного виховання молоді. Зокрема, розглянули перспективи залучення науково-педагогічного складу НА СБУ до створення безпекової спеціальності в KSE.

 

Андрій Черняк відзначив, що в умовах сучасних зовнішніх та внутрішніх викликів на освітні установи покладається виняткова місія – формувати національну свідомість молоді, її прагнення й навики для розбудови економічно сильної єдиної України.

 

Так, одним із напрямків, які планує розвивати Академія, є економічна безпека. Керівники закладів розглянули шляхи передачі досвіду й напрацювань Київської школи економіки для впровадження економічної складової в освітньо-наукову діяльність НА СБУ.

 

Оксана Сироїд відзначила фундаментальну роль Академії в осучасненні та зміцненні Служби безпеки України та висловила готовність до якісної й результативної співпраці.

 

13/04/2021 14:12
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua