БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Документальний фільм «Гідра» та історія про легендарну спецоперацію за участі української спецслужби із перших вуст

Документальний фільм «Гідра» та історія про легендарну спецоперацію за участі української спецслужби із перших вуст

Курсанти зустрілися із ректором Національної академії СБУ 2004-2005 років генерал-лейтенантом Володимиром Андрійовичем Тимошенком, який був одним із організаторів міжнародної спецоперації з ліквідації транснаціонального наркокартелю.

 

Колишній очільник закладу продемонстрував майбутнім офіцерам спецслужби документальну кінострічку «Гідра», яка у 2019 році вийшла в міжнародний прокат на найвідоміших стрімінгових платформах. 

 

Вона висвітлює одну з найуспішніших в світі спецоперацій по боротьбі з наркобізнесом у 90-ті роки, участь у якій узяли 11 спецслужб, зокрема, США, Німеччини, Данії, Польщі, України тощо.

 

Володимир Тимошенко розповів курсантам Академії про тонкощі оперативної роботи, які не увійшли в стрічку. Він також наголосив на тому, що ця операція стала першим прикладом такої масштабної партнерської співпраці української спецслужби з іноземними колегами.

 

Молодь Академії отримала професійні поради і рекомендації від Володимира Андрійовича, за плечима якого досвід роботи на посадах першого заступника Голови СБУ, уповноваженого Президента України з питань контролю за діяльністю СБУ, голови Комітету з контролю за наркотиками при МОЗ України.

29/10/2020 17:13
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua