БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні відвідала Академію СБУ з офіційним візитом

Директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні відвідала Академію СБУ з офіційним візитом

Директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінета Кляйне та керівництво Національної академії СБУ обговорили механізми залучення міжнародних експертів до освітнього та наукового процесу за напрямом стратегічних комунікацій. 

 

Ректор Андрій Черняк зазначив, що сотні співробітників СБУ вже пройшли навчання в Академії на курсах зі страткому, які були започатковані у 2016 році за підтримки керівництва Центру інформації та документації НАТО в Україні. А нещодавно стартував міжнародний онлайн-курс «Практика стратегічних комунікацій: досвід України і НАТО».

 

«Зараз ми робимо акцент на якісне посилення освітньої і наукової діяльності з урахуванням стандартів НАТО. Адже державі потрібна сильна спецслужба, а Службі – сильна Академія», – підкреслив керівник закладу. 

 

Він наголосив, що НА СБУ надзвичайно цікавить досвід НАТО. Водночас результати наукових досліджень, напрацьовані співробітниками Служби й Академії з початку гібридної війни РФ проти України, також можуть бути корисними для міжнародних партнерів. 

 

Фахівці Академії зі страткому презентували пропозиції подальшого розвитку цього напряму – як на тактичному, так і стратегічному рівнях. Зважаючи на великий обсяг емпіричного матеріалу, зібраного під час розробки курсу, обговорено можливості виходу на міжнародний рівень.

 

    

 

«Україна – цінний партнер для НАТО. Для нас украй важлива реформа Служби безпеки України. Ми багато років підтримуємо вас у розвитку стратегічних комунікацій. І хочемо, щоб Академія СБУ була авангардом комунікації», – підкреслила Вінета Кляйне. 

 

Вона також відзначила високий рівень викладачів курсу зі страткому та програми підготовки фахівців у цій сфері.  

 

Представники Академії продемонстрували пані Кляйне, у яких умовах навчаються майбутні співробітники Служби безпеки України – можливості та особливості навчальних аудиторій, мовних лабораторій, електронно-вогневого комплексу.

 

  

30/03/2021 10:32
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua