БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академію з робочим візитом відвідали керівники Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій

Академію з робочим візитом відвідали керівники Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій

Голова Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак та голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина обговорили з керівництвом Національної академії СБУ реформу юридичної освіти закладів зі специфічними умовами навчання.

 

Учасники робочої зустрічі поділилися своїми поглядами стосовно підготовки правників в Україні – як у цивільних ЗВО, так і у закладах сектору безпеки і оборони, рівня працевлаштування за фахом, а також порушили питання наскрізної магістратури за спеціальністю «Право».

 

Ректор Академії Андрій Черняк зауважив на важливості підготовки курсантів-юристів за держзамовленням, оскільки заклад насамперед готує спеціалістів для української спецслужби. І навіть зараз, за його словами, фундаментом підготовки курсантів є базові юридичні дисципліни.

 

Обговорюючи вартість навчання, голова Комітету ВРУ Сергій Бабак зазначив, що вартість підготовки фахівців для спецслужби не може бути низькою, оскільки це питання національної безпеки. Він також підкреслив, що Академії варто більше популяризувати відкриті спеціальності, де готують цивільних спеціалістів, та розширювати напрями співпраці з іншими освітніми й науковими установами.

 

    

 

Керівництво Академії поділилося найближчими планами щодо посилення науково-педагогічного складу та оновлення спеціальностей. Серед основних – започаткувати підготовку кіберфахівців для потреб Служби безпеки України за держзамовленням.

 

Юлія Гришина зауважила, що Академія СБУ має потенціал і можливості, які не мають інші заклади: «Перед вами сьогодні стоять значні виклики. Тож інноваційність і розвиток нових унікальних спеціальностей – це ваше майбутнє».

 

Керівництво закладу показали гостям сучасні навчальні лабораторії та спеціалізовані класи, де курсанти опановують знання та навички з контррозвідки, криміналістики, іншомовної та вогневої підготовки.

 

  

23/03/2021 10:45
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua