БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академію СБУ з робочим візитом відвідав заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко

Академію СБУ з робочим візитом відвідав заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко

Ректор Національної академії СБУ Андрій Черняк та заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко обговорили реформу освіти в системі Служби безпеки України відповідно до нового законопроекту про українську спецслужбу.

 

Керівник Академії розповів про плани розвитку освітньої діяльності, започаткування нових навчально-наукових центрів та впровадження сучасних технологій. Окрему увагу було приділено важливості підготовки фахівців з питань кібербезпеки за державним замовленням для безпекового сектору.

 

Ректор подякував керівництву МОН України за підтримку започаткування на базі НА СБУ нової спеціалізації із кіберзахисту. У відповідь Андрій Вітренко запевнив, що Міністерство готове й надалі підтримувати реформування Академії, яке відкриє для закладу нові можливості та перспективи.

 

Під час візиту заступнику Міністра з питань європейської інтеграції презентували лінгафонні лабораторії для вивчення іноземних мов, де розповіли і про активну співпрацю Академії з міжнародними партнерами – Консультативною місією ЄС в Україні, Представництвом НАТО в Україні тощо.

 

  

24/05/2021 17:02
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua