БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академія СБУ посилює інтеграцію гендерної політики в освітній процес

Академія СБУ посилює інтеграцію гендерної політики в освітній процес

У межах тижня «Жінки, мир, безпека» в Національній академії СБУ провели міжкафедральний семінар і цільові заняття для курсантів з гендерної політики в секторі безпеки і оборони.

 

Україна – єдина з 79 країн, що ухвалила Національний план дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» під час активної фази військового конфлікту.

 

Сьогодні в Службі безпеки України проходять військову або державну службу близько 30 % жінок. При цьому, більше 300 жінок обіймають керівні посади. В Академії коефіцієнт представленості жінок навіть вищий – 50% співробітників закладу – жінки, 27% із них обіймають керівні посади.

 

На міжкафедральному семінарі, присвяченому питанням рівності жінок і чоловіків в безпековому секторі, завідувачка кафедри національної безпеки Марія Чеховська розповіла про останні здобутки й напрацювання закладу у впровадженні гендерних підходів.

 

Зокрема минулого року співробітники НА СБУ разом із представниками одинадцятьох військових закладів освіти розробили й презентували Методичні рекомендації з інтеграції гендерних підходів в систему підготовки фахівців для сектору безпеки і оборони України. Наразі Рекомендації інтегрують у навчальну практику.

 

Також  в Академії стартував конкурс творчих робіт серед здобувачів освіти з питань виконання Україною Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

29/03/2021 17:47
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua