БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академія СБУ переймає досвід ветеранів військової контррозвідки

Академія СБУ переймає досвід ветеранів військової контррозвідки

Ректор та проректори Національної академії Служби безпеки України зустрілися з головою громадської організації «Ветерани військової контррозвідки» генерал-майором запасу Анатолієм Матвєєвим.

 

Екскерівник військової контррозвідки СБУ Анатолій Матвєєв подякував керівництву закладу за плідну багаторічну співпрацю та презентував унікальне профільне видання про українську військову контррозвідку: її історію, видатні спецоперації та сучасну роботу ветеранів ВКР. Двадцять посібників передані до бібліотечного фонду Академії для використання у навчальному процесі.

 

Ректор Андрій Черняк відзначив виняткову роль ветеранів військової контррозвідки у формуванні кадрового потенціалу Служби: «Можливість вчитися у кращих та безпосереднє перейняття досвіду професіоналів-практиків – це обов’язковий елемент підготовки курсантів, який ми плануємо й надалі розвивати та активізувати».

 

На зустрічі обговорили проєкти з військово-патріотичного виховання, взаємодію в освітній та науковій сферах, спільні заходи з нагоди відзначення важливих історичних подій.

 

22/04/2021 10:44
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua