БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

29 років СБУ захищає державу від зовнішніх і внутрішніх ворогів

29 років СБУ захищає державу від зовнішніх і внутрішніх ворогів

25 березня ректор Національної академії Служби безпеки України Андрій Черняк привітав колектив із професійним святом.

 

Керівник закладу розпочав зібрання зі звернення Голови СБУ Івана Баканова: «Сьогодні Служба безпеки, як ніколи раніше, має чітке розуміння тих викликів, що постають перед Україною. І найважливіше – знає, як давати їм відсіч і успішно застосовує ці знання на практиці». Співробітники СБУ щодня активно протидіють гібридній війні та міжнародному тероризму. Дбають про інформаційну безпеку і захищають об’єкти критичної інфраструктури. Нейтралізують хакерські атаки та запобігають багатомільярдним збиткам для бюджету держави.

 

Від себе особисто Андрій Черняк додав, що Академія відіграє виняткову роль у формуванні кадрового потенціалу та розбудові майбутнього української спецслужби: «На нас чекають нові завдання та якісні перетворення. Ми маємо великий потенціал та спільними зусиллями й стараннями досягнемо бажаної мети».

 

За сумлінну службу ректор НА СБУ відзначив кращих співробітників та курсантів Академії та вручив чергові військові звання.

 

Напередодні свята викладачі кафедри теорії та історії держави і права провели лекції для молоді І курсу. Хлопці й дівчата ознайомилися з історією української розвідки та контррозвідки, а також із ключовими подіями й досягненнями альма-матер.

 

Про історію української спецслужби – від часів Давньоруської держави до сьогодення – співробітники закладу створили цикл відеосюжетів.

 

  

25/03/2021 16:31
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua