Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

Нова монографія «Діяльність Служби безпеки України з протидії тероризму: оперативні, процесуальні та криміналістичні аспекти»

13:45, 16 листопада 2022

Світ вже давно знайомий із поняттям тероризму. Однак воно не є сталим. Терористи швидко пристосовуються до сучасних реалій та знаходять нові методи використання політики залякування для досягнення своїх цілей.

Тому науковий колектив Національної академії СБУ продовжує вивчати тему тероризму і присвячує їй нові праці. Так, нещодавно навчальним закладом було видано монографію «Діяльність Служби безпеки України з протидії тероризму: оперативні, процесуальні та криміналістичні аспекти».

У цій книзі розглянуто загальнотеоретичні проблеми протидії тероризму та питання, що розкривають оперативно-розшукові, контррозвідувальні, кримінальні процесуальні та криміналістичні аспекти діяльності органів СБУ в боротьбі зі злочинами терористичної спрямованості.

У ній можна знайти загальну характеристику тероризму та його видів, осягнути поняття, сутність, міжнародні особливості кримінально-правової політики протидії тероризму.

Книга буде корисною науковцям, практикам та здобувачам освіти, що досліджують проблему боротьби з тероризмом.