Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

Робоча зустріч керівництва Академії СБУ та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

13:37, 10 листопада 2022

Ректор Національної академії СБУ Андрій Черняк зустрівся із керівництвом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти – Андрієм Бутенком, Наталією Стукало, Іваном Назарович та Олександром Хименком.

Сторони обговорили результати вступної кампанії-2022 в умовах воєнного стану, розробку державних стандартів зі спеціальностей «Державна безпека» та «Національна безпека». Представники Національного агентства дізнались, як у закладі закритого типу відбувається перевірка освітньої продукції на плагіат та розвивається міжнародна співпраця. Зокрема, Андрій Черняк зазначив, що лише за минулий рік було проведено близько 30 робочих зустрічей із міжнародними партнерами.

Він також розповів про основні досягнення в освітній і науковій діяльності у 2022 році – це збільшення набору курсантів, підготовка низки видань з питань кваліфікації та розслідування воєнних злочинів рф, посилення практичної співпраці з силами безпеки і оборони України.

«Ми тримаємо постійний зв'язок із нашими стейкхолдерами та роботодавцями. Для того, щоб підготовка наших здобувачів освіти була максимально ефективною та відповідала вимогам сьогодення», – наголосив керівник Академії.