Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

Тренінг із кібербезпеки від експерта з Кремнієвої долини

08:44, 27 вересня 2022

Кіберзахист є однією з ключових складових забезпечення національної безпеки. Зважаючи на це, Академія СБУ здійснює підготовку спеціалістів із захисту інформації – як майбутніх оперативних співробітників, так і цивільних фахівців. А для підвищення рівня їх професіоналізму заклад вдосконалює освітню програму та проводить різноформатні заходи із досвідченими спікерами.

Так, в Академії СБУ для курсантів, студентів та співробітників організували тренінг із кібербезпеки з провідним експертом у сфері захисту інформації Орестом Байданом. Представник української діаспори й один із топових фахівців технологічного центру, розташованого у Кремнієвій долині, Штату Каліфорнія, США, поділився з учасниками власним досвідом. Він розповів про види кіберфахівців та інструменти протидії інформаційним загрозам у сучасному безпековому середовищі.

Зустріч завершилась жвавим та плідним обговоренням. Здобувачі освіти мали змогу задати питання міжнародному експерту, пов’язані з протидією кібератакам.

Зважаючи на актуальність та інформативність тренінгу, в майбутньому планується ціла низка зустрічей із Орестом Байданом для імплементації іноземного досвіду в інформаційний захист нашої держави.