Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

Курсанти стажуються в НКЦК РНБО України

09:12, 16 вересня 2022

Завдяки тісній співпраці з партнерами курсанти Академії СБУ опановують нові практичні навички, необхідні для ефективної інформаційної протидії ворогу.

Під час стажування в Національному координаційному центрі кібербезпеки при РНБО України молодь покращує свої скіли у пошуку інформації за допомогою інструментів OSINT. Зокрема, курсанти відслідковують військові закупівлі рф на тимчасово окупованих територіях і допомагають ідентифікувати військових злочинців країни-агресора.

Майбутні співробітники СБУ також розпочали опановувати механізми виявлення незаконного руху криптовалют. У результаті було відслідковано підозрілу транзакцію та внесено її до національної платформи Malware Information Sharing Platform «Ukrainian Advantage» (MISP-UA). 

Ця платформа забезпечує обмін даними про кіберризики, атаки та інциденти на об’єктах критичної інфраструктури, установах і підприємствах, державних електронних інформаційних ресурсах у реальному часі.

Для того, щоб потрапити до цієї «кібер групи» кандидати пройшли відбір, шляхом якого було обрано кращих. Саме їм і вдалося потрапити на стажування до НКЦК РНБО.

«Ми раді, що наші вміння позитивно оцінюються досвідченими спеціалістами в галузі кібербезпеки і не тільки», - зазначив один із курсантів Академії, який вже протягом двох тижнів стажується в НКЦК.