Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

Національна академія СБУ продовжує розвивати напрацювання у сфері стратегічних комунікацій

16:09, 25 липня 2022

За сприяння Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта, співробітниками навчального закладу було видано практичний посібник під назвою «Стратегічні комунікації для безпекових і державних інституцій».

Ця книга орієнтована на підготовку співробітників безпекових і державних інституцій, які працюють за напрямами зв’язків з громадськістю, інформаційних і психологічних операцій, цивільно-військового співробітництва.

Кожен розділ посібника містить практичні рекомендації щодо впровадження теоретичних знань зі стратегічних комунікацій задля вчасного розпізнавання фейків і маніпулятивних впливів та ефективної протидії їм.

Ця книга стане цінним джерелом знань як для досвічених фахівців у сфері страткому та інформаційної безпеки, так і тих, хто лише починає професійну діяльність за цим напрямком.

«Поширювати правду можна було б усно, а для популяризації брехні зазвичай використовується великий апарат» – Станіслав-Єжи Лец. Тому кожен із нас повинен володіти необхідними знаннями для розвінчення дезінформації та утримання переваги в інформаційному просторі.