Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

«Бронза» ЧС з біатлону та «золото» на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики – результати спортсменок-співробітниць НА СБУ

20:53, 24 лютого 2020

Біатлоністка Віта Семеренко у складі жіночої збірної України здобула ІІІ місце в естафеті на чемпіонаті світу в Антгольц-Антерсельві (Італія), а гімнастка Діана Варінська перемогла у дисципліні "вправи на брусах" на Кубку світу у Мельбурні (Австралія).

Жіноча збірна України у складі Віти Семеренко, Анастасії Меркушиної, Юлії Джими та Олени Підгрушної стали третіми у ЧС-2020 з біатлону, поступившись лише представницям із Норвегії та Німеччини.

До речі, співробітниця Академії Віта Семеренко наразі входить у трійку головних «довгожительок» світового біатлону. Свою першу медаль на чемпіонаті світу вона завоювала в 2008 році, коли разом з сестрою Валею, Оксаною Яковлєвою та Оксаною Хвостенко стала другою в естафеті. Бронзова медаль на чемпіонаті світу в Антхольці стала для українки сьомою в кар'єрі на змаганнях цієї категорії. Таким чином, між першим і крайнім медальним успіхом Віти Семеренко на чемпіонатах світу пройшло 12 років і 5 днів. Довше неї у списку медальних «довгожительок» ЧС тримаються лише дві біатлоністки з Німеччини – Уши Дизл (14 років і 11 днів між першою і останньою медаллю) і Андреа Хенкель (12 років, 11 місяців і 17 днів).

Киянка Діана Варінська стала чемпіонкою у вправах на брусах на етапі Кубка світу та гордістю всієї Збірної Команди України та Національної академії Служби безпеки України, зокрема.

Щиро вітаємо і пишаємося нашими дівчатами та їхніми тренерами! Тримаємо долоні на наступних фіналах!