Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

Із мовою в серці ми переможемо

18:40, 09 листопада 2021

Декламування віршів про рідну мову та спілкування із відомою письменницею сучасності Галиною Тимофіївною Тарасюк – саме так академічна молодь відзначила День української мови та писемності в умовах карантинних обмежень.

Творча онлайн зустріч об’єднала понад 100 студентів і курсантів Академії СБУ з усієї України, які знаходяться на дистанційному навчанні. Учасників привітали зі святом ректор Андрій Черняк та перший проректор (з навчальної роботи) Володимир Артемов. «Українська мова – це наша сила і самобутність, яку ми маємо берегти. Це частина нашої державності», - наголосив керівник закладу.

За словами першого проректора, мовній підготовці здобувачів освіти та патріотичним зустрічам із представниками мистецької спільноти завжди приділяється особлива увага. Так, щороку кафедра українського ділового мовлення Академії СБУ видає альманах «З Батьківщиною в серці», який об’єднує прозові та поетичні твори академічної молоді. Незмінним рецензентом збірки є лауреатка літературних премій та кавалер ордена Княгині Ольги Галина Тарасюк.

Письменниця подякувала курсантам і студентам, які пишуть на патріотичні теми та діляться своїми чесними щирими переживаннями про війну на сході України.

Молоді автори під час зустрічі символічно зачитали власні твори, пронизані любов’ю до української мови та нашої держави.