Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

В Академії СБУ презентували посібник «Міжвідомче та міжнародне співробітництво при виявленні та протидії гібридним загрозам»

08:34, 21 жовтня 2021

Англо-українське видання підготовлене Центром оборонних реформ за підтримки Урядового офісу з євроатлантичної інтеграції та Міністерства оборони Великої Британії в рамках Платформи Україна-НАТО по вивченню досвіду гібридної війни.

На презентацію до Академії СБУ завітали представники оперативних підрозділів Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Міністерства оборони України, Національної гвардії України, Сухопутних військ ЗСУ, військових вищих навчальних закладів і громадських організацій.

Ректор Академії Андрій Черняк привітав учасників та подякував керівнику Центру оборонних реформ Олександру Данилюку за прикладне дослідження теми протидії гібридним загрозам та посилення національної стійкості. «Академія активно співпрацює із Центром оборонних реформ. Вже є спільні проєкти, які підтримуються як профільним комітетом Верховної Ради України, так і безпековими інституціями», – зазначив керівник закладу.

Автор посібника підкреслив основну мету видання – надання методичної допомоги керівникам державних органів як в Україні, так і в країнах НАТО в процесах організації міжвідомчої та міжнародної взаємодії при ранньому виявленні, аналізі та прогнозуванні гібридних загроз, плануванні та здійсненні заходів стримування та протидії таким загрозам. У виданні також пропонується створення координаційного органу – Національної агенції по протидії гібридним загрозам, спільного Україна-НАТО розвідувального центру по моніторингу ворожих гібридних активностей та академічної платформи для вивчення діяльності російських спецслужб.