Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

14 жовтня ми дякуємо живим Героям і згадуємо тих, хто віддав життя за нашу незалежність, – ректор Академії СБУ Андрій Черняк

08:12, 14 жовтня 2021

Напередодні Дня захисників і захисниць України керівник закладу подякував колективу за віддану службу Україні та передав привітання Голови СБУ Івана Баканова.

«У кожного своя окрема місія, але мета спільна – сильна, процвітаюча та єдина Україна. І Служба безпеки докладає максимум зусиль, аби ця мета стала реальністю! Разом ми обов’язково її досягнемо та відсвяткуємо 14 жовтня в українському Криму, Донецьку та Луганську», – зазначено у зверненні очільника української спецслужби.

За вагомі досягнення в роботі кращі співробітники отримали заохочення від керівництва Служби та Академії.

У цей день колектив закладу також вшанував пам’ять загиблих захисників і захисниць України. Молодь разом із офіцерами Академії поклали квіти до козацького хреста, відкритого на честь загиблих українських героїв, та до пам’ятного знаку співробітникам СБУ, котрі віддали життя за збереження територіальної цілісності і суверенітету України. Обидва меморіальних знаки знаходяться на території закладу.

Курсанти, які у зв’язку з карантином навчаються дистанційно, віддали шану загиблим українським воїнам у своїх рідних містах.