Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

«Золото» на чемпіонаті світу з веслування та перемога на київському півмарафоні – здобутки співробітників Академії СБУ

14:28, 20 вересня 2021

Представник Національної академії СБУ Тарас Міщук вперше став чемпіоном світу з веслування, а його колега легкоатлет Богдан-Іван Городиський – переможцем чемпіонату України з півмарафону.

На змаганнях у Копенгагені (Данія) Тарас Міщук разом із Віталієм Вергелесом, Андрієм Рибачком та Юрієм Вандюком вибороли І місце серед чоловіків на дистанції 500 метрів. Це вперше в історії, коли українська каное-четвірка здобула «золото» на чемпіонаті світу з веслування.

Незважаючи на те, що половину дистанції екіпаж ішов п’ятим, хлопці зуміли випередити конкурентів та піднялись на найвищу сходинку п’єдесталу. Вони фінішували з результатом 1:31,20 хв, обійшовши команди Польщі та Росії.

18-19 вересня у Києві пройшов 11-й WORK.UA ПІВМАРАФОН–2021, у межах якого відбувся Чемпіонат України з півмарафону – відбірковий старт на Чемпіонат світу–2022.

Спортсмен Академії СБУ, володар національного рекорду з півмарафону Богдан-Іван Городиський став першим на дистанції 21.0975 км із результатом 1:03:41 год.

Вітаємо Тараса Міщука та Богдана-Івана Городиського з впевненими перемогами. Ви найкращі!