Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

«Хто кохання не знав – той не жив на землі»: творча зустріч із зірковим подружжям Наталією Сумською та Анатолієм Хостікоєвим

09:00, 20 липня 2021

Розповіді про сімейні цінності та любов до професії, щира пісня та гучні овації – народні артисти України Наталія Сумська й Анатолій Хостікоєв завітали до Національної академії СБУ.

Анатолій Хостікоєв – актор театру і кіно, режисер-постановник, повний кавалер ордену «За заслуги», неодноразовий переможець премії «Людина Року» в номінації «Актор Року». Наталія Сумська – актриса Національного драматичного театру імені Івана Франка, улюблениця мільйонів українців, представниця акторської родини, яка присвятила сцені все життя.

Свою розмову з курсантами та співробітниками Анатолій Хостікоєв розпочав зі зворушливих сімейних історій. «Я народився в Києві в інтернаціональній родині. Дякуючи своїй бабусі, яка, до речі, була зростом 2 метри 5 сантиметрів і водила мене на всі гуртки, я грав на баяні, вчився в консерваторії, став чемпіоном України з дзюдо, грав за збірну команду з баскетболу. Все завдяки їй. Знаєте, тільки зараз розумію, наскільки важливо, щоб поруч із тобою в дитинстві були люди, які тебе по-справжньому люблять, навчають і яким не байдуже», – зазначив актор.

Народна артистка та щира патріотка України поділилася спогадами про боротьбу за Незалежну Україну у 1991 році, про непримиренного і відданого своїй справі батька – актора В’ячеслава Сумського та про найбільшу цінність артиста – любов глядача. «Я жодного разу не пошкодувала, що обрала свою професію. Це доля», – підкреслила Наталія В’ячеславівна.

На зустрічі артисти показали уривки з кінофільмів та заспівали улюблені й пам’ятні пісні – «Наталі», «Прапороносці» авторства Володимира Івасюка, англомовні хіти.

«Хто кохання не знав – той не жив на землі», – в унісон звучало зі сцени. Під час виступу пані Наталя побажала кожному мати поряд рідну душу, вірну й істинну любов.

«Це велика честь для нашого колективу, що кращі представники мистецької еліти України приходять і діляться своєю творчістю, історіями та життєвими цінностями. Раді у вас навчатися й пізнавати нове», – подякував артистам ректор Академії Андрій Черняк.