Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

13 липня – день пам’яті полковника СБУ Віталія Петренка, який 27 років присвятив захисту Батьківщини

14:12, 13 липня 2021

За традицією, співробітники й курсанти Національної Академії СБУ долучилися до ранкового церемоніалу вшанування захисників держави на території Міністерства оборони України.

Цього трагічного дня Дзвін Пам’яті пролунав 18 разів – на честь хоробрих бійців, які в різні роки поклали свої життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Одним із них був співробітник Департаменту контррозвідки Служби безпеки України полковник Віталій Петренко.

У 2014-му Віталій за власним бажанням поїхав в АТО. З кінця січня 2015 до загибелі він майже постійно перебував на сході України. Був одним із керівників зведених мобільних груп по боротьбі з незаконним переміщенням товарів через лінію розмежування.

Віталій Петренко загинув 13 липня 2016 року, прямуючи на бойове завдання.

На п’яті роковини загибелі представники Академії вшанували воїна біля його іменної стели на території одного з Інститутів.

Вони також поклали квіти до пам’ятника захисникам України, де викарбувані імена всіх співробітників Служби, загиблих під час АТО/ООС, та взяли участь у поминальній панахиді в каплиці Архистратига Михаїла на території закладу.

Пам’ятаємо Героїв, які віддали своє життя за Україну!