Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

Міністр освіти Сергій Шкарлет відвідав Національну академію СБУ

14:14, 06 липня 2021

Під час першого робочого візиту очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет та ректор Академії Андрій Черняк обговорили нагальні питання підготовки кадрів для Служби безпеки в контексті реформування відомства.
    
Міністр висловив переконання, що реформування закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, одним із яких є Національна академія СБУ, вимагає зваженого та поміркованого підходу. Оскільки саме такі заклади забезпечують правоохоронні органи кваліфікованими кадрами, здатними вірно і віддано служити народові України.

«Від якості освіти та професійної підготовки майбутніх співробітників СБУ залежатимуть долі українців, їх права, свободи та безпека», – наголосив Сергій Шкарлет.

Ректор Андрій Черняк подякував Міністру за всебічну підтримку та безпосередню участь у вдосконаленні, реформатуванні й виведенні Академії на новий рівень надання освітніх послуг.

Зокрема, за сприяння МОН України у 2021 році в Нацакадемії СБУ переоформлено ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» та відкрито нову спеціальність 256.04 «Національна безпека (кіберзахист, забезпечення державної безпеки в інформаційній сфері)».

«Спеціальність «Право» є основною та обов’язковою для закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання, який готує майбутніх правоохоронців, а інформаційна та кібербезпека наразі є одним із пріоритетних напрямків діяльності Служби. Академія докладає максимальних зусиль, щоб відповідати потребам відомства, тому цьогоріч ми розпочинаємо підготовку фахівців за новою спеціалізацією – кіберзахист», – підсумував ректор.

У межах візиту очільник МОН також ознайомився з умовами навчання майбутніх співробітників Служби безпеки України. Представники Академії продемонстрували можливості наукових та навчальних лабораторій, спеціалізованих класів для підготовки сучасних контррозвідників, електронно-вогневого комплексу.