Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

На честь першого ректора Національної академії СБУ Володимира Сідака відкрили пам’ятну дошку

13:05, 31 травня 2021

26 травня відбулася церемонія відкриття меморіальної дошки доктору історичних наук, заслуженому діячу науки і техніки України, члену-кореспонденту Національної академії педагогічних наук України, кращому досліднику історії національних спецслужб, першому ректору Національної академії СБУ (1992-2003) генерал-лейтенанту Володимиру Степановичу Сідаку.

Участь у пам’ятному заході взяли колеги Володимира Сідака зі Служби безпеки України, закладів вищої освіти, його рідні та друзі.

Дошку пам’яті відкрили в Університеті економіки та права «КРОК», де Володимир Степанович працював з 2007 року на посадах проректора та радника ректора з наукової роботи.

«Володимир Степанович Сідак – людина, яку буде пам’ятати і шанувати не одне покоління. Завдяки йому була створена Академія СБУ, підготовлено сотні молодих офіцерів-патріотів, розпочато ґрунтовне дослідження історії національних спецслужб. Для академічної родини він назавжди залишиться прикладом мудрості, відданості обов’язку та любові до України», – зазначив ректор НА СБУ Андрій Черняк.

Керівництво Академії подякувало ректору Університету «КРОК» Сергію Лаптєву за вшанування пам’яті провідника освіти і науки в системі державної безпеки.