Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

«Ми повинні боротися за Україну, іншої Батьківщини в нас немає»: народна депутатка Ірина Верещук зустрілася з курсантами Академії СБУ

12:55, 29 травня 2021

Голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук та ректор Національної академії СБУ Андрій Черняк поспілкувалися з майбутніми офіцерами української спецслужби.

Реформа СБУ, реінтеграція ТОТ Донецької і Луганської областей, Кримська платформа, гендерна рівність в секторі безпеки і оборони – ці та низку інших питань обговорили у форматі відкритого діалогу з молоддю.

«Проти нас ведеться широкомасштабна гібридна війна, на яку РФ виділяє мільярди доларів. Щоб дати відсіч ворогу, нам потрібна потужна спецслужба. Ми повинні боротися за Україну, іншої Батьківщини в нас немає», – наголосила Ірина Верещук.  

Курсанти дискутували й ставили питання щодо майбутнього Служби безпеки. Зі свого боку висловили бажання й готовність робити відомство сучасним, максимально діджиталізованим, ефективним та авторитетним для народу.

У цьому вимірі ректор Академії Андрій Черняк підкреслив важливість комунікації та відкритості СБУ: «90% роботи Служби не видно, тому що більшою мірою це превентивні заходи. Проте дуже важливо показувати результати нашої діяльності. На цьому ґрунтується довіра й підтримка громадян».

Наприкінці зустрічі народна депутатка подякувала керівництву закладу за можливість обмінятися думками й почути позицію хлопців та дівчат, від яких незабаром залежатиме контррозвідувальний захист державної безпеки.