Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Новини про Академію
Навігація
Категорія новин для сторінок сайту
Категорія новин
Категорія наука
Новини ННІ КРД
Новини ННІ ІБ
Співпраця
Новини ННІ ППКК
Новини офіцери запасу

Курсанти курсу імені полковника Андрія Кузьменка стали бакалаврами

22:46, 25 лютого 2021

Курсанти набору 2017 року успішно завершили перший рівень вищої освіти та здобули ступінь бакалавра за спеціальностями «Державна безпека» і «Філологія».

З отриманням дипломів молодь привітали керівництво Академії, курсові офіцери, куратори й викладачі. Вони побажали курсантам не зупинятися на досягнутому, залишатися спраглими до пізнання нового та бути вірними життєвим принципам.

Від імені всього курсу зі словами вдячності керівництву й науково-педагогічному складу виступила Ольга Р.: «Кожен із нас тримає в серці ту ідею, ту мрію, що спонукала вибрати шлях воїна, шлях офіцера Служби безпеки України. Ми пам’ятаємо, хто ми є, наш борг перед предками та обов’язок перед нащадками. Уперед, бо нам ні на кого надіятись і нічого озиратися назад!»

За роки навчання бакалаври отримали не лише величезний багаж знань і навичок, але й змогли випробувати їх під час практики в підрозділах та органах Служби. Попереду в курсантів фінішна пряма – магістратура. Це час для поглибленого вивчення спеціальних дисциплін відповідно до обраних напрямів оперативної роботи, наукових досягнень та фізичного вдосконалення.