Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Структура
Навчально-науковий інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для СБУ
Навчально-науковий інститут контррозвідувальної діяльності
Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки
Навчально-науковий центр мовної підготовки

Навчально-науковий інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для СБУ

Професіонали – це ті, хто вчаться і працюють над собою все життя. Саме такий принцип неперервності освіти пропагується міжнародними партнерами України та підтримується кращими світовими стандартами.

З моменту заснування Академія СБУ забезпечує підвищення кваліфікації та перепідготовку співробітників Служби безпеки України на базі одного з Інститутів.

Щороку в Навчально-науковому інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів СБУ проходять навчання понад тисячу співробітників спецслужби й інших правоохоронних і силових структур. Це більше 100 навчальних потоків підвищення кваліфікації за всіма напрямами оперативно-службової діяльності СБУ.

Заняття проводять як досвідчені викладачі та науковці Академії, так і оперативні співробітники та керівники підрозділів СБУ.

Педагоги Академії застосовують новітні освітні методики, які перейняли під час стажування в США, Великій Британії, Ізраїлі, Канаді, Литві, Естонії.

Заняття відбуваються у форматі лекцій, семінарів, дискусій та бесід, оперативних навчань, круглих столів, тренінгів, виїзних занять на базі функціональних підрозділів СБУ.

Дізнатися більше про можливості навчання в розділі «Спеціальності та напрями підготовки».