Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Структура
Навчально-науковий інститут контррозвідувальної діяльності
Навчально-науковий інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для СБУ
Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки
Навчально-науковий центр мовної підготовки

Навчально-науковий інститут контррозвідувальної діяльності

Навчально-науковий інститут контррозвідувальної діяльності готує курсантів майбутніх офіцерів української спецслужби за спеціальностями «Державна безпека», «Національна безпека» та «Філологія».

Процес підготовки розпочинається в регіональних органах і підрозділах Служби з вивчення та відбору кандидатів на вступ. Саме туди молодь направляється для продовження військової служби вже в статусі співробітників після завершення 5-річного навчання й отримання звання «лейтенант».

Відповідно до потреб Служби Академія розробила унікальну програму навчання. Протягом пяти років курсанти опановують понад 40 дисциплін, серед яких спеціальні, юридичні, військово-тактичні, фізична підготовка, іноземні мови, стратегічні комунікації тощо. Після завершення навчання випускники готові до виконання будь-яких завдань, пов’язаних з усіма напрямами оперативно-службової діяльності. Примітно, що магістри-філологи випускаються зі знанням трьох іноземних мов.

Для ефективного навчання в Академії створені всі необхідні умови: спеціалізовані комп’ютерні класи, кабінети криміналістики та контррозвідки, лінгвістичні лабораторії, електронно-вогневий комплекс, заміська навчально-тренувальна база, спортивний і тренажерні зали, бібліотеки.

У військовому колективі майбутні офіцери виховують у собі лідерські якості та вчаться командної роботи, розвиваються фізично й морально, знаходять друзів на все життя.

Інститут підтримує нерозривний звязок з оперативними підрозділами СБУ, співробітники яких зацікавлені у кваліфікованих кадрах. Саме тому фахівці-практики проводять навчальні заняття та тематичні зустрічі з молоддю. Освітньо-професійні програми постійно оновлюються, реагуючи на сучасні потреби Служби. Навчально-методичне забезпечення спецдисциплін погоджується з відповідними оперативними підрозділами.  

Майбутні контррозвідники та перекладачі відпрацьовують здобуті знання й навички під час оперативних навчань і стажувань у підрозділах Центрального управління й регіональних органах СБУ.

Отримана вища освіта в Інституті контррозвідувальної діяльності – надійний фундамент для успішної кар’єри в Службі безпеки України.

Детальніше про можливості навчання: «Як стати курсантом НА СБУ»