БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

ЗМІ про нас

В Академії СБУ перший курс присягнув на вірність українському народу

В Академії СБУ перший курс присягнув на вірність українському народу

У Національній академії Служби безпеки України першокурсники склали військову присягу на вірність українському народу. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

Голова Служби безпеки України Василь Грицак привітав нових курсантів Академії із складанням присяги й присвоїв їхньому курсу ім'я загиблого Героя України майора СБУ Руслана Лужевського.
«Я глибоко поважаю вибір кожного з вас, адже ви могли стати досвідченими педагогами, лікарями, інженерами або іншими цивільними фахівцями, але ви вибрали шлях служіння Батьківщині в лавах Служби безпеки України. Сьогодні ви клянетеся захищати нашу державу, непорушно стояти на варті її свободи й незалежності. Відтепер для вас захист Батьківщини - не просто обов'язок, це справа честі. Бережіть свою честь, не забувайте, що присяга складається раз і на все життя», - зазначив Василь Грицак, відкриваючи церемонію.


Цього року академія відчинила свої двері для рекордної кількості першокурсників за всю історію свого існування. Близько двохсот юнаків і дівчат вибрали своєю професією забезпечення безпеки України й присягнули на вірність українському народу. Разом з однокурсниками склав військову присягу й хрещений син Героя України полковника СБУ Олександра Аніщенка, який загинув в одному бою з Русланом Лужевським.


«Тут в Академії на переможних прикладах воїнів виховуються майбутні офіцери спецслужб. Подвиги співробітників Служби безпеки назавжди відбилися не тільки в наших серцях, а й на сторінках сучасної історії нашої держави », - підкреслив голова СБУ.

 

Світлу пам'ять воїнів, що віддали своє життя в ім'я України, присутні вшанували хвилиною мовчання й покладанням квітів до пам'ятника Героям Небесної сотні.

 

Джерело: Інформаційне агентство «Українські новини»
http://ukranews.com/news/181211.V-Akademii-SBU-perviy-kurs-prisyagnul-na-vernost-ukrainskomu-narodu.uk

 

18/09/2015 06:17
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua