БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Правила прийому

ПЕРЕЛІК СЕРТИФІКАТІВ ЗНО, СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Конкурсний відбір громадян України, які на основі повної загальної середньої освіти вступають до Національної академії Служби безпеки України в 2017 році на навчання для здобуття ступеня бакалавра, здійснюється на підставі сертифікатів ЗНО 2016 та 2017 років.

Перелік сертифікатів ЗНО, мінімальне значення кількості балів з вступних випробувань для допуску до участі в конкурсі визначені у додатку 2 до Правил прийому 2017 року, а саме, при вступі:

1) на денну форму навчання з одночасним проходженням військової служби у статусі курсанта, за спеціальностями (спеціалізаціями):

ДЕРЖАВНА БЕЗПЕКА (спеціалізація – поглиблене вивчення іноземних мов) вступники подають сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України, іноземної мови. Мінімальна кількість балів сертифіката ЗНО з кожного конкурсного предмета для допуску до участі в конкурсі становить 110 балів.

ДЕРЖАВНА БЕЗПЕКА (спеціалізація – поглиблене вивчення тактико-спеціальних дисциплін) – сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України, математики. Мінімальна кількість балів сертифіката ЗНО з кожного конкурсного предмета для допуску до участі в конкурсі становить 110 балів.

ФІЛОЛОГІЯ (спеціалізація – переклад у сфері забезпечення державної безпеки) – сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України, іноземної мови. Мінімальна кількість балів сертифіката ЗНО з кожного конкурсного предмета для допуску до участі в конкурсі становить 110 балів.

2)      на денну та заочну форми навчання у статусі студента (за кошти фізичних, юридичних осіб) за спеціальностями (спеціалізаціями):

МЕНЕДЖМЕНТ (спеціалізація – організація захисту інформації з обмеженим доступом) – сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України, математики або іноземної мови. Мінімальна кількість балів сертифіката ЗНО з кожного конкурсного предмета для допуску до участі в конкурсі становить 100 балів;

ПРАВО (спеціалізація – забезпечення інформаційної безпеки) – сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України, іноземної мови. Мінімальна кількість балів сертифіката ЗНО з кожного конкурсного предмета для допуску до участі в конкурсі становить 100 балів;

КІБЕРБЕЗПЕКА (спеціалізація – управління інформаційною безпекою) – сертифікати ЗНО з української мови та літератури, математики, іноземної мови. Мінімальна кількість балів сертифіката ЗНО з кожного конкурсного предмета для допуску до участі в конкурсі становить 100 балів.

 

Брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних іспитів або зовнішнього незалежного оцінювання 2016 або 2017 року до Національної академії Служби безпеки України незалежно від спеціальностей (спеціалізацій) мають право:

особи, яких законом визнано учасниками бойових дій та які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, у тому числі ті, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби) в порядку, визначеному відповідними положеннями про проходження військової служби громадянами України;

діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа;

особи, у яких є захворювання, зазначені у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 25 лютого 2008 року № 124/95, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 07 березня
2008 року за № 189/14880;

особи, звільнені з військової служби (у тому числі демобілізовані) після
30 листопада 2016 року.

Брати участь у конкурсі за результатами співбесіди до Національної академії Служби безпеки України, за умови вступу на навчання за державним замовленням для здобуття ступеня бакалавра за спеціальностями ДЕРЖАВНА БЕЗПЕКА, ФІЛОЛОГІЯ незалежно від спеціалізацій, мають право особи, яким воно надане згідно із Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

28/12/2016 10:03
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua