БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Іспанські експерти поділилися із науковцями та викладачами Академії СБУ досвідом боротьби з тероризмом

Іспанські експерти поділилися із науковцями та викладачами Академії СБУ досвідом боротьби з тероризмом

За сприяння керівництва Служби безпеки України 12 листопада у Національній академії спільно з Центром міжнародного співробітництва СБУ проведено робочу зустріч співробітників навчального закладу з науковцями Іспанії – ректором Академії Мілітенсе, доктором юридичних наук, професором доном Альфонсом де Севальйос-Ескалера і Гілья та радником Міністра внутрішніх справ Іспанії, доктором історичних наук, професором Лісабонського університету доном Луісом де Севальйос-Ескалера і Гілья.

 

«Іспанія пройшла непростий шлях правового становлення, інституційного зміцнення та політичного замирення у протидії сепаратистським та екстремістським загрозам. А сьогодні наші країни постали по один бік фронту перед викликами «гібридних війн», рушійною силою яких виступають прояви сепаратизму та радикалізму», – підкреслив т.в.о. ректора НА СБУ Кудінов С.С., відкриваючи захід.

 

Очільник Академії Мілітенсе дон Альфонсо де Севальйос-Ескалера і Гілья поділився з науковцями та викладачами відомчого вишу іспанським досвідом боротьби з тероризмом. Він підкреслив, що першочерговим завданням спецслужб у сфері протидії терористичним організаціям є розрізнення понять «організована злочинність» і «тероризм», а також правильне визначення моделі тероризму, з якою доводиться боротися.

 

Під час заходу науковці НА СБУ й Академії Мілітенсе визначили конкретні шляхи подальшого наукового співробітництва у сфері протидії терористичним посяганням на національну безпеку обох держав.

 

На завершення зустрічі керівництво та гості Академії ушанували борців за незалежність і територіальну цілісність України та поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

 

  

17/11/2015 18:56
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua