БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

26 червня 2013 року в Національній академії Служби безпеки України вперше проведено інтерактивно-пізнавальний захід «Що? Де? Коли?», в якому взяли участь команди курсантів та аспірантів Академії.

 

Учасники змагалися між собою, відповідаючи на каверзні запитання із загальної сфери знань. Під час гри команди не лише продемонстрували високий рівень ерудиції та логіку. Цей конкурс також розрахований на виявлення кмітливості й швидкості мислення, а ще – на вміння учасників працювати в команді.

 

За результатами кількості правильних відповідей визначено переможця «Що? Де? Коли?», яким стала команда курсантів Академії. За перемогу у пізнавальній грі їм вручено заохочувальні подарунки.

 

Курсанти й аспіранти Академії отримали не лише задоволення від інтелектуального поєдинку, а й чудову нагоду у ігровій формі збагатитися новими знаннями, потренувати швидкість мисленнєвої реакції. Крім того, у ході таких ігор в учасників розвиваються творча активність, навички взаємодії у команді, відповідальність, оперативність прийняття рішень тощо. Така форма роботи з вихованцями в позанавчальний час слугує позитивною мотивацією до навчально-пізнавальної діяльності.

26/06/2013 11:07
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua