БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Інноваційний проект студентів Академії СБУ виборов друге місце на ІІІ Міжнародному студентському саміті

Інноваційний проект студентів Академії СБУ виборов друге місце  на ІІІ Міжнародному студентському саміті

20-21 квітня на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за участю Асоціації Українських правників пройшов III Міжнародний студентський саміт «Перспективи збереження і розвитку демократичних тенденцій функціонування держави в умовах загострення глобалізаційних викликів».

 

23 команди вітчизняних вишів та студентів Ріджент Університету (США), Ліберті Університету (США), Варшавського університету (Польща) та Клузького університету імені Бабеша-Бойяї (Румунія) представляли інноваційні проекти, спрямовані на вирішення проблем у галузі юриспруденції, політології, національної безпеки та державного управління.

 

У межах Саміту було проведено майстер-класи з питань проблем демократії, де професори провідних американських університетів Юрій Мантіла та Джим Дейвідс поділилися досвідом щодо сучасних процесів державотворення та розвитку національної ідеї в умовах сучасних глобалізаційних викликів.

 

  

 

Студенти магістратури Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки НА СБУ Вікторія Остачинська, Денис Лакуста та Валентин Сергійчук на конкурсі виступили з проектом на тему: «Правова оцінка інформаційної діяльності терористичних організацій на Сході України». За результатами запеклих дискусій студенти вибороли друге місце і були нагороджені дипломом ІІ ступеня та цінними подарунками.

 

Під час Саміту всі учасники мали змогу підвищити рівень знань з актуальних питань правотворення та правозастосування в Україні, набути цінний практичний досвід під час спілкування з науковцями, експертами, представниками органів державної влади та органів місцевого самоврядування, українськими та іноземними юристами-практиками. 

 

24/04/2017 19:33
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua