БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Ім’я загиблого підполковника СБУ Ігоря Горбенка присвоєно курсу перепідготовки слухачів Академії

Ім’я загиблого підполковника СБУ Ігоря Горбенка присвоєно курсу перепідготовки слухачів Академії

Новий потік перепідготовки оперативного складу СБУ за спеціальністю «Державна безпека» Національної академії Служби безпеки України носитиме ім’я співробітника Ігоря Горбенка, який трагічно загинув у червні 2014 року на Донеччині внаслідок обстрілу гелікоптера МІ-8.

 

На урочистостях, що відбулися на території Навчально-наукового інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів СБУ, були присутні керівництво Академії та Інституту, викладачі, співробітники, курсанти, а також дружина Героя – Олена Горбенко.

 

«Вам випала унікальна можливість за півроку оволодіти дисциплінами, необхідними в оперативній діяльності, та стати професіоналами високого класу заради сильної України та в ім’я усіх захисників, котрі віддали за неї життя», – зазначив на відкритті заходу проректор Сергій Фальченко.

 

Він також наголосив, що в Національній академії СБУ велика увага приділяється увічненню пам’яті героїв і турботі про їхні сім’ї. Цей курс слухачів – дев’ятий навчальний підрозділ, якому присвоєно ім’я загиблого співробітника спецслужби.

 

«Неможливо змиритися з тим, що Ігоря більше немає з нами. Він був, є і назавжди залишиться чудовим другом, відданим сином, найкращим чоловіком і батьком. Для нашої родини це велика честь, що курс офіцерів СБУ носитиме ім’я справжнього патріота – мого чоловіка Ігоря Горбенка», – наголосила Олена Вікторівна.

 

У хвилині мовчання присутні вшанували пам'ять співробітників СБУ, які залишилися вірними військовому обов’язку та до останнього боролися за мирну і незалежну Україну. Під удари дзвону вони поклали квіти до пам’ятника загиблим колегам.

 

13/11/2018 18:20
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua