БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Ім’я полковника СБУ Віталія Петренка присвоєно курсу слухачів Академії

Ім’я полковника СБУ Віталія Петренка присвоєно курсу слухачів Академії

Потік перепідготовки оперативного складу СБУ за спеціальністю «Державна безпека» носитиме ім’я полковника Віталія Петренка, який трагічно загинув 13 липня 2016 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

 

Урочистості з нагоди нового навчального курсу відбулися напередодні Дня захисника України біля пам’ятного знаку загиблим Героям української спецслужби на території Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів СБУ. 

 

Перший проректор Олександр Фармагей привітав слухачів із потрійним святом та початком навчання в Національній академії СБУ: «Курси перепідготовки триватимуть лише пів року. І наша місія – дати вам ґрунтовні знання із різних напрямів діяльності Служби, а ваша місія – взяти максимум! Адже від рівня вашого професіоналізму, відповідальності, правильності пріоритетів залежатимуть долі людей».


Він також розповів слухачам про офіцера СБУ Віталія Петренка, який понад 27 років життя присвятив військовій службі, пройшов шлях від слідчого до заступника начальника управління в органах СБУ на Київщині, Закарпатті, у Полтавській і Рівненській областях.

 
Улітку 2014 року в період найгострішого протистояння агресору Віталій Петренко написав рапорт з проханням відрядити його в АТО. Із кінця січня 2015 до загибелі полковник Петренко майже весь час перебував на сході України.

 

Представники курсу імені Віталія Петренка пообіцяли наполегливо навчатися та докласти всіх зусиль, щоб із честю нести звання офіцера національної спецслужби.

 

У хвилині мовчання під удари дзвону співробітники й слухачі вишу вшанували Героїв та поклали квіти до пам’ятника, на якому викарбувані імена всіх загиблих співробітників Служби.

 

13/10/2020 22:32
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua