БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Іменем підполковника Володимира Шкіри названо курс слухачів Академії СБУ

Іменем підполковника Володимира Шкіри названо  курс слухачів Академії СБУ

У Національній академії Служби безпеки України навчальному курсу співробітників СБУ за спеціальністю «Забезпечення державної безпеки» наказом Голови СБУ присвоєно ім’я підполковника Володимира Шкіри. Офіцер загинув 24 червня 2014 року у збитому терористами гелікоптері біля гори Карачун під час виконання військового обов’язку у районі проведення АТО.

 

Урочистості з нагоди нового навчального курсу відбулися на території Навчально-наукового інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів СБУ біля пам’ятного знаку загиблим співробітникам української спецслужби.

 

Ректор Академії Сергій Кудінов привітав з початком навчання слухачів, які приїхали з усіх куточків України для опанування професійних знань і навичок оперативної роботи. Він також наголосив, що серед військовослужбовців СБУ, які проходили  підготовку в Інституті, є і загиблі офіцери, котрі віддали життя за Батьківщину. Один із них – підполковник Володимир Шкіра, на честь якого названо новий курс слухачів.

 

Раніше, шести навчальним підрозділам Академії були присвоєні імена загиблих співробітників СБУ – Героїв України полковника Олександра Аніщенка та майора Руслана Лужевського, полковника Андрія Кузьменка, капітана Геннадія Біліченка, капітана Віктора Мандзика та Андрія Галущенка.

 

«Прикладом самовідданого служіння українському народові залишаються кращі сини України, які героїчно захищали і продовжують захищати суверенітет нашої держави. І заради них ми маємо зробити все, щоб країна і Служба були сильними і незламними, щоб здобути єдину на всіх перемогу», – наголосив керівник закладу вищої освіти.

 

Хвилиною мовчання офіцери вшанували пам'ять співробітників СБУ, які віддали життя за незалежність і територіальну цілісність України, та під удари дзвону поклали квіти до пам’ятника загиблим колегам.

 

17/05/2018 12:15
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua